Каде е остатокот од твојот фустан Кети Пери!?

26 август, 20110
3

Многу од познатите во Лос Анџелес се жалат дека немаат приватност од фотографите.

Но, како Кејти Пери вчера во Холувуд  да бараше внимание. 26 годишната пеачка излезе вчера со ново обоената светло розово коса и со фустан кој едвај го имаше, изгледа за да го покаже своето тело!? И покрај нејзиното невнимание на земање на облека од плакар, Кејти се чинеше не толку среќна кога забележала папараци и го криеше нејзиното лице со чантата на бензинската пумпа каде купуваше семки.

Кејти Пери беше зафатена овие неколку недели со патувања низ Америка со нејзината турнеа. Но, по завршувањето на концертот во Чикаго арената во неделата, пеачката одлучи малку да одмори со нејзинито екипаж го мина денот во Гурни.

Заедно со некои нејзини танчери и нејзината поддршка Наталија Килс, Кети имаше исполнет ден со некои адреналински акробации, вкучувајќи Верикал Велосити и Регинг Бул.

На објавените фотографии, сопругата на Расел Бренд е видена насмеана од уво до уво како ужива на Ролеркостерите.

Кејти е природна русокоса, но со години ја оджуваше косата темна дури и со боење на веѓите и трепките за да се софпаѓаат. Таа минатиот месец изјави дека не дошла до нејзината боја што ја посакувала, и не сакала да биде црна толку долго време и дека нема да чека толку долго како сто и рекле и ќе биде со коса каква таа сака или без коса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma