Од Холивуд бејби бумот се пресели на Балкан! Анабела трудна?!

26 август, 20110
85598

Анабела и нејзиниот дечко Александар Недељковиќ, кои се во врска од април оваа година, за осум месеци ќе добијат принова!

Таа за веста дознала неодамна. Блиски извори на пејачка велат дека Анабела направила тест за бременост и видела дека е позитивен. Била многу возбудена и изненадена. Не планирала да забремени во блиска иднина, но сепак тоа се случи. Нејзините ќерки Луна и Нина биле навистина среќни дека за брзо време ќе добијат брат или сестра.

Анабела за “Курир“ изјавила дека “нема коментар за веста“, збунета и во шок дека информацијата веќе успеала да стигне до медиумите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma