Kај ќе се “помочка” Лејди Гага, таму позлатува?! :)))

4 ноември, 20110
iiiiiiiiiiiiiiii

Кога пејачка Лејди Гага снимала едиторијал за јапонскиот Vogue не се сомневала дека еден од предметите кои ги  користела на тоа снимање ќе се продава за 480.000 $. Имено, уметничкиот писоар каде Gaga наводно се “помочкала”, а подоцна и се потпишала на него, е понуден на аукција за приближно половина милион долари!

Писоарот е со напис “Не сум е.ениот крал Duchamp, но сакам да мочкам со тебе.” Покрај тоа, се продава и ѓерданот, кој таа го носела за 24.000 $, исто така и фустанот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş