Кајли Миног сака да биде режисер

12 април, 20110
kylie-minogue1

Џебната венера, Кајли Миног изјави дека сака да биде режисер. Како што стареам сметам дека имам талент да работам на филм, но од другата страна на камерите. Ја сакам тимската работа, ми се допаѓа духот на сите луѓе кои работат на еден филм, изјавила Кајли.

Пејачката Кајли Миног се здоби со светската слава со улогата во сапуницата “Соседи”, и од тогаш ја засакала седмата уметност.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi