Како ли постигнува…

25 јули, 20110
elizabeta i dvejn

Убавата италијанка Елизабета Каналис веднаш по раскинувањето на врската со Џорџ Клуни, беше “фатена” на јахта со поранешното момче. Сега пак во нова врска.

Таа од неодамна е примена во друштвото на NBA. Поточно Елизабета е во врска со кошаркарот Двејн Вејд. Тие и јавно се појавуваат заедно, а за прв пат биле видени на една модна ревија, каде позирале еден до друг, но и двајцата не сакале да дадат било каква изјава за нивната “дружба”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit