Селен Дион: Нема повеќе смешни слики од мене

25 јули, 20110
naslovna dion

Адвокатот на Селин Дион затвори една интернет страна на која се објавувале смешни фотографии од познатите. Кога Селин Дознала дека на тој сајт се објавуваат и нејзини фотографии таа веднаш го ангажирала својот адвокат.

Сопственикот на сајтот Ник, изјавил дека нема ниту пари ниту време да се занимава со судови, па ќе остави неговиот сон да пропадне. Сега тој ќе продолжи да ги смее луѓето, но со фотографиите од чудните шапки на познатите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit