Како се нокаутира судија?! Лесно, ќе ви покаже молдавски фудбалер! :)

27 октомври, 20110
108536

Еден молдавски фудбалер, разбеснет и незадоволен од резултатот на натпреварот, буквално го нокаутираше судијата.

Во 55-та минута тој го удрил судијата, незабележувајќи дека има полиција, која веднаш дошла да интервенира.

Фудбалерот бил приведен и веројатно вака неславно ќе ја заврши неговата кариера.

httpv://www.youtube.com/watch?v=vjS51Mfynkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş