Како земјата ја гледаат нашите мали зелени пријателчиња! :)

22 август, 20110
timelapse

Фотографот и режисер Henry Jun Wah Lee е најпознат на интернет по своите фантастични „ timelapse“ видеа. Најновото нешто кое излезе од неговата креативна работилница е компилација од снимки кои се поимпресивни од било кога.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit