Сите лица на Ештон Качер низ фотографии…од анонимус до светска мега ѕвезда!

22 август, 20110
ashton kutcher

Ештон Качер започна со снимање на That ’70s Show, а подоцна се појавуваше на Punk’d. Оваа есен актерот, сопругот на Деми Мур, го превзема водството на Two and Half Men, на местото на контроверзниот актер, Чарли Шин. Тој е поставен за искористување на стотици илјади долари по епизода – но дали публиката ќе го купи шоуто останува да видиме.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi