Каков човек! Ќе се смири со Гоца???!!! Бог да чува!!!

21 јули, 20110
goca i ivan

Страстите почнаа да се смируваат. Брачниот пар Гоца Тржан и Иван Маринковиќ решија да ја смират топката и да престанат со взаемните напаѓања и препукувања. Тие биле во Центарот за социјална работа, со цел да побараат стручна помош.

И двајцата одлучиле да ги корегираат грешките и да го подобрат односот, само за нивната четиригодишна ќерка Лена. По двочасовниот разговор со психологот, сфатиле дека е најдоро да бидат во добри односи, за Лена да не го почувствува разводот како голема траума. До кога ќе издржат ќе видиме…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit