Линдзи Лохан си “фати” дечко

21 јули, 20110
lindzi lohan

Актерката Линдзи Лохан, која од неодамна е повторно слободна, оваа недела фотографирана  во друштво на Спенсер Фелс. Се шепекулира дека тие двајца се во врска, а Линдзи оваа информација сеуште не ја потврдила ниту ја демантирала.

Линдзи долго време по раскинувањето со Dj-ката Саманта Ронсон изјавуваше дека и недостига поранешната девојка, а и пред неколку месеци купила куќа во близина на нејзината, иако Саманта сега е во врска со друга девојка.

Според американските таблоиди кои ги објавија фотографиите со Линдзи и Спенсер, новиот пар го споил нивниот заеднички пријател, фотографот Тајлер Шилдс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit