Какви фаци :) Крај бе! :)

11 август, 20110
zivotni

Можеби не се привлечни за око, неможат да се пофалат со некој шарм, но сосема се симпатични. Многумина ќе се запрашаат како им успева?

Злобниците ќе речат дека се неверојатно грди, ние велиме дека се ултра симпатични, смешни и едноставно неодоливи.

Вистина е, некои имаат големи истакнати очи, други имаат криви заби, некои огромен нос, а некои се само збунети.

Без разлика, какви и да се, сепак се прекрасни, посебни и уникатни фаци кои тешко се наоѓаат.

Се разбира станува збор за животни, погледнете ја галеријата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit