Ќерката на Курт Кобејн прав ангел :)

11 август, 20110
3

Френсис Бин Кобејн, ќерката на Кортни Лав и починатиот фронтмен на Нирвана, Курт Кобејн, се претоври во вистинска убавица, а тоа го покажа и во една фотосесија.

Френсис која за еден недела ќе наполни 19 години, имаше само една година и осум месеци кога нејзиниот татко изврши самоубиство.

Контроверзиите околу Френсис започнаа уште таа пред да се роди, бидејќи сите се сомневаа дека нејзината мајка се дрогирала додека била бремена.

Но, Френсис прерасна во вистинска убавица, а фотосесијата која ја направила била објавена во магазинот „V“. Со својата фризура и тетоважи наликува можеби малку на Меган Фокс.

Ќерката на легендарниот пејач Курт Кобејн се има појавено како пратечки вокал во песната My Space на бендот Evelyn Evelyn и имала своја изложба на цртежи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi