Какво враќање на Red Hot Chili Peppers:) Топ :)

1 август, 20110
rhcp naslovna

Red Hot Chili Peppers направи своевидна промоција на новиот албум, на препад и тоа на врв на кров од една зграда во Лос Анџелес.

Тие таму на “врвот” снимаа спот, а долу на улицата се собраа стотина фанови кои направија колапс на соопбраќајот.

На крајот на месецов тие ќе го издадат својот најнов албум “I’m with yoy” а ќе го најават со песната “The adventures of Raindance Maggie” чиј спот се снимаше на врвот од зградата.

http://www.youtube.com/watch?v=JMPLTUL29ZQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit