Камерон Дијаз: Во средното училиште набавував марихуана од Снуп Дог

20 јануари, 20110
Cameron-Diaz-777

Холивудската актерка Камерон Дијаз, во една тв емисија зборуваше за своите нови филмови “Green hornet” и најновиот “Bad teacher”, во кој таа има улога на проблематична учителка која пуши џоинт. За својата улога таа изјавила дека немала проблем да ја одглуми со самиот факт дека таа некогаш навистина го правела тоа. Па така раскажа за средношколските денови и откри дека во средното училиште одела заедно со раперот Снуп Дог. Тој бил една година постар од неа, и бил истиот како што е сега, многу висок, слаб, со многу плетенчиња на главата. Таа во смеа признала дека од него и набавила марихуана.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi