Кание Вест нема вкус за облекување

3 јануари, 20110
kanye-west-bear

Кание Вест кој вчера продефилирал во Њујорк, го покажал неговиот кичаст вкус за гардероба, но и дека не му е многу гајле за правата на животните. Раперот искочил од хотелот во катастрофална комбинација на гардеробата, носел патики, кожени панталони и крзнена бунда. Сепак раперот е познат по тоа и не е прв пат да претера во неговото дотерување и кичест стил, сепак тоа е човекот кој си вгради дијамнати на долните заби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi