Карлеуша ја покажа модринката! Добар “стискавац” и направил сопругот:)

31 октомври, 20110
109588

Никој не знае колку пати Јелена Карлеуша се пофалила дека со нејзиниот сопруг, Душко Тошиќ има совршен сексуален живот! Но ние не знаевме дека Тошиќ прави стартови кои се за жолт картон! Карлеуша на својот Фејсбук профил постирала неколку фотографии од нејзиниот последен настап во дискотеката “Трокадеро” во Будва.
На фотографиите може да се примети модринка на нејзиниот бут. Бидејќи Карлеуша не дава изјави се додека не и се појави нејзиниот нов албум, ние само можеме да нагаѓаме од каде и е модринката на нејзиниот бут.
Првото нешто што би можело да биде е дека Ј.К се удрила на некоја комода во нејзиниот дом. Но по се изгледа модринката настанала од жешка “сексуална” средба со нејзиниот сопруг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi