Том Круз повторно е во игра :) Топ 10 моменти од новиот филм – “Невозможна Мисија: Дух протокол“

31 октомври, 20110
naslovna

Новиот трејлер на Том Круз, “Невозможна Мисија: Дух протокол“ конечно можеме да го погледнеме и да се потсетиме колку всушност Том Круз е “луд“. Тој е едноставно еден од најдобрите акциони ѕвезда. Без разлика дали се качува по облакодери и неговата маица е извалкана во името на вистината и честта, Круз се врати на врвот и повторно е во игра.

httpv://www.youtube.com/watch?v=V0LQnQSrC-g

10 моменти од новиот филм на Том Круз кој треба да излезе на 21 декември, можете да ги погледнете овде. И, ајде да бидеме искрени: кој би можел да трча толку експлозивно, да скок во воздух, да претрчува преку облакодери и да решава невозможни мисии, ако не нашиот “Tommy boy”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi