Катар се подготвува за Светското Првенство во фудбал 2022?! И тоа како…

26 октомври, 20110
katar-202201

Како што знаете во 2022 година Катар ќе биде домаќин на Светското Првенство во фудбал. Погледнете ги фотографиите и видете како тие се спремаат за настанот кој го тресе целиот свет…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi