Шерил Кол се “мува” со Таио Круз? Ама гарант пак мисли на Ешли Кол:)

26 октомври, 20110
cheryl

Иако имало гласини дека ќе се смири со нејзиниот поранешен сопруг фудбалерот Ешли Кол, по се изгледа Шерил решила да најде друг човек во нејзиниот живот.
Пејачката наводно се збилжила со британскиот рапер, Таио Круз, откако тие двајца соработувале на новиот албум на пејачот.
28-годишната поп-пејачка наводно се уште е во добри односи со Ешли Кол, но конечно изгледа одлучила да продолжи без него во животот.
Близок пријател на поп-ѕвезда, за едно списание го изјавил следното : “Шерил е подготвена да продолжи понатаму и да најде нов човек во нејзиниот љубовен живот. По се изгледа дека тој човек е Таио, изјавил неименуваниот пријател на пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi