Katy Perry го тужи магазинот NW за невистинита вест

28 април, 20110
Katy+Perry+Russell

Katy Perry го тужи австралискиот магазин NW бидејќи пред извесен период објави дека таа го изневерува својот сопруг Russell со продуцентот Benny Blanc. Тие напишале дека таа со него правела ремикс на една песна и се случило нешто повеќе од стручна соработка.

Katty го тужи магазинот бидејќи со таа вест нејзиниот брак имал криза, нејзиниот углед и репутација биле уништени и се посрамила. Во приказната која ја направил магазинот биле наведени и лица со имиња кои ја потврдиле веста, за кои Katy тврди дека не ги познава. Продуцентот кој е вмешан во приказната изјавил дека тој воопшто не се ни сретнал со Katy.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma