Katy Perry скокна од 43 метри висина

10 мај, 20110
katy naslovna

Katy Perry  неодамна изјави дека немала детство во кое можела слободно да ужива, бидејќи израснала во семејство кое ја воспитувало строго по христијански правила.

Но, тоа не ја спречува сега да го пушти детето од себе. Додека нејзините врснички се опуштаат со јога, медитации… таа скока од огромни висини.

Во тек е нејзината светска турнеја, а таа наоѓа време меѓу настапите да се опушти со bungee jumping, каде скокнала од мостот на аукландската улица од 43 метри висина.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/