Кејт Миделтон е бремена

17 јули, 20110
120510-getty-william-kate-m1

Според британските медиуми, се шушка дека новопечената војвотка од Кембриџ, сопругата на принцот Вилијам, Кејт Миделтон е бремена. Веста сеуште не е потврдена, но не е ниту демантирана. Кралското семејство се плаши да не остане без наследник на кралската лоза, иако младиот пар се пред 30, а помалдиот брат, принцот Хари сеуште не е во брак.

Сепак, загриженоста на британската јавност довела до тоа да, еден претставник од Домот на лордовите  оваа недела изјавил:” Кејт и Вилијам се во брак повеќе од еден месец, тие се на работ на 30 тите години од живот и нивниот биолошки часовник отчукува.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit