Кејт Мидлтон била изложена на силеџиство во тенејџерските денови

5 април, 20110
kate

Кралската невеста  Кејт Мидлтон не била секогаш популарна девојка во Англија. Според поранешните соученици на Кејт, таа не била омилената девојка која сите ја сакаат. Во тинејџерските денови Кејт имала проблеми од страна на група девојки, кои постојано ја задевале. Таа била прилично мека и некои тоа го злоупотербувале.

Кејт не сакала да ги коментира изјавите на нејзините поранешни соученици. Други познати личности кои ги имаат раскажано болните искуства од нивните тинејџерски денови се: Деми Ловато, Џесика Симпсон, Винона Рајдер и Кејт Винслет.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/