Кејт Мидлтон имала спонтан абортус

10 август, 20110
KateMiddleton_ARKGalaKensingtonPalace9thJune20117

Кејт Мидлтон неоддамна имала спонтан абортус, јавува Амриканскиот магазин Globe. Според овој магазин Кејт останала бремена многу брзо по венчавката. Во моментот кога се случило тоа Вилијам не бил покрај неа, но дошол многу брзо и пробал да ја утеши.

По нивната венчавка излегоа гласините дека Кејт поради здравствени проблеми од детството не може да остане бремена. Но, тие набрзо беа демантирани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi