Кејт Мидлтон се мажи со Хари?

17 март, 20110
kejt i hari

Една кинеска компанија која беше инспирирана од кралската венчавка направи сувенири, шољи кои се изработени од порцелан на кои некако по грешка наместо сликата на принцот Вилијам се најде сликата од неговиот помлад брат, црвенокосиот Хари.

Тие толку многу внимавале на ситните детали кои се наоѓаат на шољата, што воопшто не обрнале внимание на сликата.

На својот сајт, компанијата напишала дека ова се сувенири направени од фин порцелан, буквите се со позлата и ги предупредиле своите потрошувачи да побрзаат со купувањето бидејќи сувенирите се во ограничени количини а се продаваат по цена од 9.99 фунти.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi