Кејт Мос е бремена

11 јануари, 20110
katemoss

Супер моделот Кејт Мос, 36, минатата година најавуваше дека сака да има уште едно дете, на нејзината деветгодишна ќерка да и овозможи братче или сестричка. Изгледа дека нејзината желба се исполни. На најновите фотографии се гледа слабото тело на Кејт, со заоблено стомаче. Тоа ги потврди шпекулациите дека Кејт е навистина бремена. Новогодишните празници Кејт ги поминала на Тајланд заедно со нејзиниот долгогодишен партнер рокерот Џејми Хинсон и нејзината ќерка Лили Грејс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi