Кејт Мос гола до пола пред својата свадба!

26 август, 20110
katemoss

Топ моделот, Кејт Мос е атрактивна и пожелена и во втората половина на 30-те години. Тоа го докажуваат фотографиите кои беа објавени во италијанскиот Vanity Fair и претставуваа “тизер” за објавувањето на познатиот календар Pirelli за 2012та година.

Иако календарот ќе биде лансиран на пазарот во декември 2011 година голата 37 годишна Кејт ќе излезе во септемврискиот број. Таа позирала  топлес на тревник во близина на една стара зграда. Се чини дека таа ужива да фаќа боја непосредно пред медениот месец кој таа и Џејми го поминаа на јахта. Поточно, Кејт го снимила едиторијалот само две недели пред свадбата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma