Кејти Холмс побеле

6 јули, 20110
katieholmes

Кејти Холмс ужива овие денови во Париз, каде што ја посетила ревијата на Армани од високата мода. Кејти на ревијата се појавила во црно, елегантна комбинација со едноставна фризура, но се чини дека актерката не успеала да го посети фризерот, бидејќи на косата и се појавиле бели влакна. Не е познато дали 33-годишната актерка намерно дозволила да и се види побелена коса како би изгледала позрело, бидејќи косата и изгледа навистина убаво и негувано. Може само да се шпекулира како да Кејт до 33 години има толку многу бели влакна во косата, но со сигурност знаеме дека пред нејзиниот брак со Том Круз, ги немаше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/