Кејти Пери ги покажа градите во новиот спот

12 јуни, 20110
02

Во новиот спот за синглот “Last Friday Night”, пејачката Кејти Пери ги покажа своите гради.

Во спотот, Пери е претставена како примерна ученичка која премногу се опушта на една забава. Таквото однесување под дејство на алкохол, кулминира со покажување на градите, како и повраќање и тетеравење. Наредното утро следува мамурлук, како и „црни дупки“ во сеќавањето за изминатата вечер.

Засега објавена е само најавата на новиот спот, која трае 35 секунди. Премиерата се очекува за 14-ти јуни.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/