Кејти Пери најави дека ќе оди на кралската венчавка иако не е поканета

25 март, 20110
Katy+Perry

Атрактивната пејачка Кејти Пери изјави дека не е поканета на кралската венчавка, но таа ќе оди по секоја цена. Воодушевена сум од принцот Вилијам и неговата избраничка, сакам да бидам присутна на нивниот голем ден. Не сум поканета, но ќе одам по секоја цена, изјави Кејти Пери.

Таа призна дека интересот за монархијата се родил откако се омажила за британскиот комичар Расел Бренд кој и раскажувал многу за кралското семејство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi