Кели Озборн ја повредила главата на “журка”!? Аман со лопати и токмаци да не се забавуваат овие?:)))

7 ноември, 20110
SexyDesktop Wallpaper Image

Кели Озборн, ќерката на познатиот рокер Ози Озборн, завршила во болница со повреда на главата. ТВ ѕвездата излегла во ноќнен живот во Мајами, но добрата забава завршила несреќно за Кели бидејќи наводно сериозно ја повредила главата и веднаш била пренесена во болница.
Кели веднаш ги информирала своите фанови дека била во болница, но не сакала да открие што точно и се случило.

– Јас само сакам да им се заблагодарам на докторите и медицинските сестри за нивната грижа. Да ја скратам приказната ја удрив главата и некиолку пати паднав во бесознание. Сега се е во ред, напишала Кели на својот Твитер профил.

Пред извесно време Кели имала бронхитис, и веднаш искоментираа дека мрази да користи антибиотици.

– Се обидов со природни лекови, но мојот лекар ми нареди да користам антибиотици, бидејќи речиси добив пневмонија, изјавила Кели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş