Wakaya Club

7 ноември, 20110
naslovna

Скриен меѓу 333 острови се наоѓа клубот Вакаја, приватен остров „гушнат“ од корали, со популација од само 10 жители.

Тука ќе ги сретнете Том Круз, Кејти Холмс, Кит Ричардс, Никол Кидман, Пенелопе Круз

Вакаја клубот е ултимативен избор, ако интимноста ви е приоритет. Ѕвездите кои бараат одмор од папараците често го изнајмуваат целиот остров за заедно со своите семејства и пријателите да уживаат во убавината на плажите, на спа-центарот и на тениското игралиште, далеку од љубопитните очи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş