Кели Озборн: Вереникот ме изневери со девојка која има пенис! Е тоа ти е сестро, нова мода:)))

3 ноември, 20110
kelly_osbourne_leather_jacket

Нејзиниот поранешен вереник очигледно не бил премногу пребирлив кога станувло збор за сексуалните навики. Кели, исто така, признала дека најмногу ја погодило тоа што вереникот ја изневерил со транссексуалец.

“За мене тоа е многу понижувачки. Тешко е кога ќе дознаете дека вашиот дечко ја поминал ноќта со девојка која има пенис. Мислев дека најлошото нешто што може да се случи е момчето да те изневери со грда девојка, но на мажите по се изгледа им е сеедно, тие се сексаат без емоции, изјавила Кели.

Кели признала дека и самата многу не била пребирлива кога користела дроги, бидејќи во тие моменти и било сеедно што прави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş