Kelly Brook го изгуби бебето

10 мај, 20110
kellybrook

Британската манекенка Kelly Brook имала спонтан абортус и го изгубила бебето во четвртиот месец од бременоста. Таа и нејзиниот партнер Thom Evans, преку својата гласноговорничка ги замолиле новинарите и сите медиуми да ги поштедат од секакви коментари и да ги остават сами во овие трагични моменти.

Инаку за бременоста, Kelly ги информираше своите фанови на Twitter кога напиша: Јас и Thom ќе имаме девојче, и навистина сме среќни за тоа.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi