Ексклузивно фото од Бин Ладен како лежи мртов

10 мај, 20111
u

Деновиве на интернет кружи фотографија која е снимена со ноќна камера највероватно поставена на шлемот на некој од маринците, каде можете да видите како Бин Ладен лежи мртов а до него стои амерички војник.

Поради тајноста на операцијата која била изведена во ноќни услови по некоја логика првите фотографии кои биле направени би требало да бидат со овој квалитет направени со камера за ноќно снимање.

Оваа фотографија се уште официјално не е потврдена но дали станува збор за монтажа или вистинска фотографија споредите сами:

One comment

  • metsi

    18 јуни, 2011 at 18:55

    abe totalna montaza.poglednete kako da e 30 godisen a ne 60 godisen hahaha

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma