Кети Пери како Зорица Брунцлик

3 август, 20110
keti peri1

Најпрво беше црна, потоа смеѓа, па се појави и како блондинка на премиерата на “Штрумфови”. Сега Кети Пери има нова боја на косата. Овој пат таа е виолетова.

Таа била мета на папараците во понеделникот кога се појавила на една бензиска пумпа во Лос Анџелес. Но, како и да се појави секогаш ја воодушевува јавноста со убавиот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit