Кети Пери, Ријана и Гага во стрип…

26 декември, 20110
naslovna

…а во новото издание на “Batgirl” серијалот, исто така, се појавува и лик кој доста потсетува на Мадона.

Во последното издание на стрипот од “Batgirl” серијалот со наслов ” Batman Incorporated: Leviathan Strikes!”, главниот лик (Batgirl), чие име е Стефани Браун, се наоѓа на тајна мисија во женското шпионско училиште, St. Hadrian.

Во ова интересно училиште, инструкторките премногу потсетуваат на популарните музички ѕвезди: Кети Пери, Ријана и Лејди Гага. Директорката на училиштето во ова продолжение кое го заокружува “Batman Incorporated” серијалот На Грант Морисон се појавува лик кој премногу потсетува на Мадона. Еклсклузивно погледнете неколку делови од стрипот и уживајте. 🙂

\

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma