Ким Кардашијан добила смртни закани!? Аман, и ова ли го измисли сега:)

13 ноември, 20110
kim kardashian best pics (17)

Ким Кардашијан последните неколку дена ги поминува снимајќи го филмот „Брачен советник”. Старлетата по поднесената жалба за развод се посвети на работата и се помалку се појавува во јавност, но се чини дека ни на сетот на филмот нема мир. Ким наводно добила неколку сериозни закани, па поради тоа добила и зголемена безбедност. Непозната личност се заканува дека ќе ја киднапира или ќе ја убие Ким Кардашијан, а продуцентите тоа го сфатиле крајно озбилно, па изнајмиле дополнителни вооружени телохранители кои се постојано со неа. Дополнителна заштита добила и нејзината мајка Крис, која е исто така на сетот со Ким. Засега не е познато кој и зошто и се заканува на позната старлета.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş