Ким Кардашијан го тужи својот издавач! Ширел лаги…:) Кој знае ќе видиме?

15 ноември, 20110
Kim-Kardashian-Sexiest-Eyes

Тој ширел лаги за мојот брачен живот, пишувало во тужбата против издавачот на книги поднесено од страна на Ким Кардашијан (31).

Старлетата од Џонатан Џексон бара оштета од 200.000 долари. Тој тврдел дека нејзиниот брак со Крис Хемфрис (26) е измама и дека се уште го сака поранешениот дечко Реџи Буш.

– Две недели пред свадбата, таа знаеше дека не го посакува бракот. Но за жал, веќе имала потпишано договор со мрежата Е! која ги има правата за реалното ТВ шоу – изјавил Џексон за бракот на Ким и Крис.

Џексон тврди дека додека работел за Ким, често и помагал во сервирање на лаги.
Тој открил дека бил вмешан во објавување на лажна приказна за нејзината веридба со Реџи Буш во 2007 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş