Ким Кардашијан и Деми Ловато на исто место во исто време

17 август, 20110
kim and demi

Има ли нешто поубаво од убава и успешна жена? А уште кога ќе се соберат на исто место, како што тоа го направија Ким Кардашијан и Деми Ловато, тогаш задоволството е неизбежно.

Двете ѕвезди, кои имаа исклучително успешна година, се појавија на доделувањето на наградите  „Направи Нешто“ (Do Something Awards). Ким во улога на презентер ја најави Деми со зборовите „Ви ја претставувам исклучителната пејачка и мојата и ваша пријателка Деми Ловато“. Деми го испеа нејзиниот хит Skyscraper и позитивно ги изненади музичките критичари и нејзите фанови.

http://www.youtube.com/watch?v=XUu87SZUEGE&feature=player_embedded

И Ким и Деми долго ќе ја паметат оваа година, која за нив беше навистина успешна. Ким достигна бум со своето реално шоу, се вери и ја очекува свадба, додека Деми направи одличен камбек на музичката сцена. И на двете убавици им посакуваме се најубаво.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit