Ким Кардашијан и Крис се верија

25 мај, 20110
Prince "Welcome 2 America" Tour - Audience - February 7, 2011

Познатата стралета конечно си најде момче со кое успеа да стигне до брак. Таа ја шокираше целата јавност појавувајќи се со 20,5 каратен дијамантски прстен на својата рака.

За веридбата таа изјавила: Беше многу не очекувано. Крис ме изненади кога ми го даде прстенот. Тој не сакаше да има голема прослава. Така што прославата се случи во кругот на најблиските.

Инаку Ким и Крис беа во врска шест месеци.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma