Славните во школските денови

25 мај, 20110
madonna-w

Познатите од шоубизнисот, секогаш средени, нашминкани и облечени во светски брендови, не изгледаат ни приближно исто како што изгледале во школските денови. Погледнете како изгледале пред многу години:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma