Посакувана, но сепак не доволно самоуверена Рози Хангтон-Вајтли

25 мај, 20110
110525060.2_mn

По новите фотографии на Рози Хангтон-Вајтли, можеме да видиме зашто е прогласена за најсекси жена на светот.

Рози Хангтон-Вајтли (24) позирала за нов секси едиторијал, за магазинот Complex. Покрај тоа што Рози е една од најпосакуваните жени во светот, таа не е доволно самоуверена.

Во интервјуто за овој магазин, таа навела дека е често несигурна во својот изглед.

“Не секогаш се чуствувам удобно во своето тело. Секоја жена ќе ви каже дека има и добри и лоши денови, а јас денес не се чуствувам најдобро“, изјавила Рози на снимањето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma