Ким Кардашијан мора секогаш да се секси, и на вежбање во провидно!

1 август, 20110
Kim Kardashian leaving her gym after her Saturday workout in Los Angeles CA
<P>
Pictured: Kim Kardashian
<B>Ref: SPL302205  300711  </B><BR/>
Picture by: AKM IMAGES / Splash News<BR/>
</P><P>

Американската стралета Ким Кардашијан внимава да е секогаш во секси издание. Па дури и кога оди на вежбање, не мора да е тоа толку удобно, но затоа мора да е провокативно.

Во екот на подготовките за нејзината свадба, таа интензиво вежба. Овој пат на вежбање била со нејзиниот иден сопруг. Погледнете ги фотографиите во продолжение.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi