Ким Кардашијан планира да ја засени кралската венчавка

30 мај, 20110
kim go objavi prviot singl

Минатата недела Ким го покажа прстенот и ја објави венчавката со нејзиното момче Крис. Таа изјавила дека од мала го сонува овој голем ден за неа, и сега нема да штеди. Таа изјавила и дека е воодушевена од кралската венчавка и од тоа како Кејт изгледала, но ќе направи се и нејзината венчавка да биде подеднакво гламурозна ако не и подобра.

На оваа нејзина изјава многумина изреагирале негативно, бидејќи сметаат дека таа е премногу самоуверена. Таа најавила и дека ќе пристигне во златна кочија, засега само еден детал од гламурозната венчавка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi