Боно Вокс ја теши Марија Шривер

30 мај, 20110
maria and bono

Марија Шривер, која поминува низ тежок период побара утеха од фронтменот на групата U2, Боно Вокс. Тие се видени како разговараат на балконот од еден ресторан во Беверли Хилс.

Во еден момент тој ја стегнал за рака својата пријателка како знак на подршка за нејзината тага. Не е ни чудо што Марија побарала совет од Боно, бидејќи тој успешно го одржува својот брак веќе многу години.

Арнолд Шварценегер со сите сили се обидува да го спаси бракот и бара да му прости за неверствата, но засега Марија не дава никаков одговор.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma