Домашното видео на Џенифер Лопез наскоро ќе биде објавено на интернет

30 мај, 20110
jennifer-lopez412

После неколку години одење по судови и пресудувања, конечно е донесена одлука која е во корист на поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, Охани Ное. Тој има домашно видео кое е наречено “How I Married Jennifer Lopez”, на кое Џеј Ло има некои моменти кога е облечена многу малку и позира во пози од кои денес таа се срами.

Тие двајца имале потпишано договор според кој Охани нема право да го објавува видеото, но неговиот адвокат пронашол дупки во договорот па во него не стои дека тој нема право да го породаде истото. Многу наскоро ќе може да го видиме ова видео од кое Џеј Ло многу се срами.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma