Сандра Бернард: Арнолд Шварценегер ми се додворуваше, но јас го одбив

30 мај, 20110
sandra and arnold

По една недела откако се објавија вестите дека Арнолд има вонбрачно дете, почнаа да се пријавуваат жени кои имале некакво искуство со него. Актерката и комичарка, Сандра Бернард изјавила дека пред десетина години актерот и се додворувал, но таа го одбила од причина што не сака германци.

Во една прилика додека вежбав на плажата, во склоп на теретаната Gold Gym, тој дојде и ми се додворуваше. Не се случи ништо затоа што јас така сакав. Сакам да напоменам само дека ова се случуваше додека тој не беше во брак. По неколку години по нашата средба тој се ожени со Мариа Шривер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma