Ким Кардашијан потпиша предбрачен договор

15 јуни, 20110
2011-05-26-20-24-07-5-the-couple-seems-to-be-a-very-good-match-for-each

Ким Кардашијан и Крис Хамфрис ја составија листата на скапи подароци што се потребни за свадба. Американските медиуми пренесуваат дека на листата покрај останатото се наоѓа и 1.250 долари вредна сребрени лажици, кристален пепелник вреден 840 долари, сет од 24 чаши за шампањ вредни 3.120 долари, 14 чаши за мартини вредни 644 длари и 5 прстени за шамивчиња вредни 750 долари.

Ким и Крис ќе се ванчаат на 31 октомври, а неодамна потпишаа и предбрачен договор, за чие составување се погрижи мајката на Ким, а таа одлучила да го потпише за да го осигура својот имот во случај бракот да не успее.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma